| Naujienos | „Gintra-Strektė-Universitetas“ išvyko į Europos čempionatą

Naujienos

„Gintra-Strektė-Universitetas“ išvyko į Europos čempionatą

Rytoj startuoja jungtinis trijų sporto šakų turnyras “Šiaulių čempionų taurė”. Vyrų regbio, moterų žolės riedulio ir futbolo komandos yra daugkartinės Lietuvos čempionės, tad buvo sumanyta šias komandas suburti į bendrą projektą. Pernai žolės riedulio stadione vykęs turnyras šiemet persikelia po stogu – “Kane’s” areną. Turnyras vyks tris penktadienius nuo 17 valandos “Kane’s” arenoje (Išradėjų g. […]

Rytoj startuoja jungtinis trijų sporto šakų turnyras “Šiaulių čempionų taurė”. Vyrų regbio, moterų žolės riedulio ir futbolo komandos yra daugkartinės Lietuvos čempionės, tad buvo sumanyta šias komandas suburti į bendrą projektą. Pernai žolės riedulio stadione vykęs turnyras šiemet persikelia po stogu – “Kane’s” areną.

Turnyras vyks tris penktadienius nuo 17 valandos “Kane’s” arenoje (Išradėjų g. 14). Kiekvieną penktadienį bus žaidžiama vis kita sporto šaka : regbis TAG, grindų riedulys Floorball ir salės futbolas.

“BaltRex-Šiauliai”, “Gintros-Strektės-Universiteto” ir  “Gintros-Universiteto” komandų žaidėjai burtų keliu bus padalinti į keturias komandas. Vienu metu aikštėje žais po penkis žaidėjus, komandos turės po penkias galimybes keisti žaidėjus.

Nugalėtoja taps ta komanda, kuri per visus tris etapus surinks daugiausia taškų.

„Pernai teko žaisti labai atsargiai, kadangi buvo didelė traumų tikimybė. Žaidėme ant slidžios, apsnigtos dangos. Šiemet džiugu, kad žaisime arenoje. Bus tuo pačiu smagu išmėginti ir naująją „Kane‘s“ areną, kuri visai nesenai atvėrė duris Šiauliuose. Nors žaidėjai dar nėra pilnai atsistatę po sunkaus ir įtempto sezono, tačiau vyrai entuziastingai priėmė pasiūlymą vėl prisijungti prie šios gražios idėjos. Tai bus linksma pramoga, kurios metu ir pasportuosime ir pabendrausime. Tiesiog getrai praleisime laiką“,- pasakojo regbio komandos „BaltRex-Šiauliai“ vyr. treneris Edmundas Ščavinskas.  

„Tai galimybė papramogauti, paįvairinti kasdienybę, gerai praleisti laiką su bendraminčiais. Šiemet merginos ir vėl noriai dalyvaus turnyre, po pernai metų buvo vien geri atsiliepimai. Po sezono merginos buvo pavargusios, tačiau dabar jau šiek tiek atsipūtė. Šiuo metu daugelis jų sportuoja individualiai, kitaip tariant – aktyviai ilsimės. Tad šis turnyras bus gera proga pajudėti, linksmai pasitreniruoti, išmėginti kitas sporto šakas. Žiūrint į oro sąlygas, gerai, kad šiemet turnyras persikėlė į areną. O kur buvo geriau ar žaidžiant pernai lauke, ar šiemet arenoje galėsime palyginti kai baigsim turnyrą“,- teigė moterų futbolo komandos „Gintra-Universitetas“ treneris Rimantas Viktoravičius.    

“Esame patenkinti, kad ir šiemet surengtas komandų, tapusių Lietuvos čempionėmis, turnyras “Čempionų taurė”. Nuo pernai turnyras skirsis tuo, kad žaisime nebe lauke, o salėje, todėl ir sporto šakos šiek tiek pasikoregavo. Pernai žaidėme žolės riedulio stadione, baigėme turnyrą žaisdami ant sniego, todėl buvo rizika patirti traumą ar susižeisti. Kadangi arenoje žolės riedulio žaisti negalime, tad išmėginsime grindų riedulį (Floorball), taip pat touch regbį ir salės futbolą. Pats svarbiausias šio turnyro momentas ir tikslas – komandų atstovų tarpusavio bendravimas, sportininkų draugystė, vieni kitų palaikymas. Kas laimės tai nėra jau taip svarbu, kadangi kiekvienoje komandoje bus atstovų iš visų trijų klubų,”- pasakojo žolės riedulio komandos “Gintra-Strektė-Universitetas” treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

5.0

user

recommended

+Show Comment+

  1. Pliadisfoto

    gegužės 11, 2018 at 9:43

    Koks geras straipsnis!

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website