| Naujienos | „Gintra-Strektė-Universitetas“ užtikrinta pergale startavo Čekijoje

Naujienos

„Gintra-Strektė-Universitetas“ užtikrinta pergale startavo Čekijoje

„Gintros-Strektės-Universitetas“ komandos merginos pergale pradėjo Prahoje vykstantį Europos uždarų patalpų „Trophy“ riedulio čempionatą. Šiaulietės užtikrintai 6:2 (3:1) įveikė Kroatijos „HAHK Mladost“ ekipą. Kroatės įvartį pelnė jau 2 varžybų minutę, tačiau po dviejų tikslių Jūratės Juodytės ir vieno Kotrynos Čaikauskaitės smūgių lietuvaitės išsiveržė į priekį 3:1. Antrasis kėlinys šiaulietėms prasidėjo itin sėkmingai. Jūratė Juodytė ir Kotryna […]

„Gintros-Strektės-Universitetas“ komandos merginos pergale pradėjo Prahoje vykstantį Europos uždarų patalpų „Trophy“ riedulio čempionatą.

Šiaulietės užtikrintai 6:2 (3:1) įveikė Kroatijos „HAHK Mladost“ ekipą.

Kroatės įvartį pelnė jau 2 varžybų minutę, tačiau po dviejų tikslių Jūratės Juodytės ir vieno Kotrynos Čaikauskaitės smūgių lietuvaitės išsiveržė į priekį 3:1.

Antrasis kėlinys šiaulietėms prasidėjo itin sėkmingai. Jūratė Juodytė ir Kotryna Čaikauskaitė pelnė po dar vieną įvartį ir susikrovė saugią persvarą 5:1.

Kroatėms šiek tiek pavyko sušvelninti rezultatą 5:2, tačiau galutinį tašką rungtynėse padėjo Erlanda Nomeikaitė, kuri tiksliai smūgiavo po mažojo kampinio.

Kitas rungtynes mūsiškės žais su turnyro šeimininke Prahos „Slavia“ komanda.