| Naujienos | Į Šiaulių areną savaitgalį sugrįžta Europos moterų riedulio kovos

Naujienos

Į Šiaulių areną savaitgalį sugrįžta Europos moterų riedulio kovos

Po vienerių metų pertraukos šiauliečiai ir miesto svečiai vėl galės mėgautis aukščiausio lygio Europos moterų riedulio batalijomis. Vasario 17 – 19 dienomis Šiaulių arenoje vyks 2017 metų Europos moterų žolės riedulio klubų uždarų patalpų „Trophy“ taurės varžybos, kuriose Lietuvos garbę tradiciškai gins daugkartinės šalies čempionės Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės. Turnyro šeimininkės varžysis su dar šešiais moterų […]

Po vienerių metų pertraukos šiauliečiai ir miesto svečiai vėl galės mėgautis aukščiausio lygio Europos moterų riedulio batalijomis.

Vasario 17 – 19 dienomis Šiaulių arenoje vyks 2017 metų Europos moterų žolės riedulio klubų uždarų patalpų „Trophy“ taurės varžybos, kuriose Lietuvos garbę tradiciškai gins daugkartinės šalies čempionės Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės.

Turnyro šeimininkės varžysis su dar šešiais moterų riedulio klubais iš skirtingų Europos šalių. Dėl čempionių titulo ir kelialapio į A divizioną Šiaulių arenoje taip pat kovos komandos iš Ukrainos, Prancūzijos, Škotijos, Airijos, Anglijos ir Švedijos.

„Gintra-Strektė-Universitetas“ jau kelerius metus iš eilės lyg amerikietiškuose kalneliuose balansuoja tarp Europos moterų riedulio klubų A ir B divizionų. 2013 metais Austrijoje vykusiose A diviziono varžybose šiaulietės liko priešpaskutinės, todėl iškrito į žemesnę lygą, bet jau kitais metais Šiauliuose vykusiame turnyre triumfavo ir sugrįžo į elitą.

2015 metais Vaidoto Vaičeliūno auklėtinės vėl žaidė namuose, tačiau tąsyk turnyro šeimininkės nebuvo laikomos varžybų favoritėmis. Galingų A diviziono komandų apsuptyje šiaulietės sugebėjo iškovoti skambių pergalių, tačiau pralaimėjimas ispanėms užkirto kelią kovoti dėl medalių. Vis tik solidų žaidimą tuomet demonstravusios šiaulietės išsaugojo vietą tarp elito.

Praėjusį sezoną „Gintra-Strektė-Universitetas“ Europos moterų uždarų patalpų A diviziono varžyboms vyko į Baltarusiją. Nors turnyrą Lietuvos čempionės pradėjo užtikrintai vėliau žaidimo kreivė ėmė ristis žemyn, o keli pralaimėjimai iš eilės nustūmė šiaulietes už pajėgiausiame divizione liekančių klubų brūkšnio.

„Europoje yra itin pajėgių, gilias tradicijas turinčių riedulio klubų, kuriems prilygti sunku. Pernai Baltarusijoje turėjome ir gerų rungtynių, tačiau vėliau kažkas nutiko, praradome pasitikėjimą savimi, nusisuko ir Fortūna, todėl iškritome į žemesnį divizioną. Jau kelerius metus esame tarpinėje padėtyje – balansuojame tarp elitinio ir B divizionų. Tai rodo, jog esame stabili komanda turinti erdvės tobulėjimui. Nors nesugebame ilgam įsitvirtinti tarp elito, B divizione visuomet mus laiko vienais turnyro favoritų“, – prisimindamas pastaruosius metus Europos fronte kalbėjo „Gintros-Strektės-Universiteto“ klubo prezidentas Gintaras Radavičius.

Vertindamas komandos galimybes jau ateinantį penktadienį Šiaulių arenoje startuosiančiose Europos moterų žolės riedulio klubų uždarų patalpų „Trophy“ varžybose G. Radavičius nenorėjo užbėgti įvykiams už akių ir teigė, jog prognozuoti šį čempionatą yra labai sudėtinga.

„Šiais metais į mūsų grupę pateko labai pajėgūs varžovai – Ukrainos, Anglijos klubai neabejotinai taikysis į nugalėtojų titulą. Žinoma, mes taip pat negalime kelti žemesnių tikslų, negu tapti šio turnyro nugalėtojais, juolab, kad to iš mūsų reikalaus ir arenoje susirinkę žiūrovai. Išankstines prognozes šįsyk daryti labai sunku, o kaip  viskas susiklostys realybėje pamatysime jau netrukus“, – kviesdamas į vasario 17 – 19 dienomis Šiaulių arenoje vyksiančias varžybas sakė nuo pat klubo įkūrimo jam vadovaujantis G. Radavičius.

 

2.3

user

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website