| Be kategorijos | Naujienos | „Gintra-Strektė-Universitetas“ Europos moterų žolės riedulio čempionate sieks iškovoti medalius (komentarai, tvarkaraštis)

Be kategorijosNaujienos

„Gintra-Strektė-Universitetas“ Europos moterų žolės riedulio čempionate sieks iškovoti medalius (komentarai, tvarkaraštis)

Trečiadienį sporto mokyklos „Klevas“ būstinėje įvyko spaudos konferencija skirta vienam svarbiausių šios vasaros sporto įvykiui Šiauliuose – Europos moterų žolės riedulio čempionato „Challange I“ varžybų apžvalgai, kurios startuos jau ateinantį savaitgalį, birželio 2 – 5 dienomis. Būtent „Klevo“ sporto mokyklos administruojamame Šiaulių žolės riedulio stadione (Pumpučių g. 19) ir vyks „Eurohockey Challange I Women“ turnyras, […]

Trečiadienį sporto mokyklos Klevas“ būstinėje įvyko spaudos konferencija skirta vienam svarbiausių šios vasaros sporto įvykiui Šiauliuose – Europos moterų žolės riedulio čempionato Challange I“ varžybų apžvalgai, kurios startuos jau ateinantį savaitgalį, birželio 2 – 5 dienomis.

Būtent Klevo“ sporto mokyklos administruojamame Šiaulių žolės riedulio stadione (Pumpučių g. 19) ir vyks Eurohockey Challange I Women“ turnyras, kuriame Lietuvos garbę gins daugkartinės šalies čempionės Šiaulių Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės. Šiose varžybose taip pat kovos moterų riedulio komandos iš Prancūzijos („Douai HC“), Rusijos („Dinamo-Giproniiaviaprom“), Italijos („HC Universitario Catania“), Belgijos („Parc HC Auderghem“), Velso („Swansea City LHC“) bei Čekijos („SK Slavia Prague“).

Spaudos konferencijoje dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas, Gintros-Strektės-Universiteto“ vyriausiasis treneris Vaidotas Vaičeliūnas, komandos direktorė Joana Gaidamavičienė, po pertraukos į komandą sugrįžusi žaidėja Rita Karinauskienė, ilgametė ekipos puolėja Dovilė Kuklienė bei jaunosios kartos atstovė Rimantė Gudeliauskytė.

Pirmasis spaudos konferencijoje žodį tarė Šiaulių miesto sporto skyriaus vadovas G. Jasiūnas, kuris pasidžiaugė, kad žolės riedulys ir toliau išlieka Šiaulių miesto pasididžiavimu bei pažymėjo, jog komandos trenerių ir vadovų iniciatyvumas yra itin svarbus veiksnys siekiant savo mieste organizuoti aukšto rango tarptautinius renginius.

Komandos strategas V. Vaičeliūnas savo kalbą pradėjo įvardindamas užsibrėžtus tikslus.

Iš pradžių, žinoma, pagrindinis tikslas yra patekti tarp pajėgiausiųjų ketvertuko, o jeigu tai įgyvendinsime paskutinę turnyro dieną lauks lemiamos rungtynės, kuriose sieksime užimti pirmąją arba antrąją pozicijas, kurios garantuoja kelialapį į aukščiausią divizioną“, – ryžtingai kalbėjo treneris.

Čia pat specialistas pridūrė, kad komanda yra atšviežinusi savo gretas – lyginant su vasario mėnesį Šiaulių arenoje vykusių Europos moterų uždarų patalpų riedulio „Trophy“ varžybomis, sudėtyje atsirado nemažai naujų veidų.

„Iš komandoje registruotų 18 žaidėjų, aštuonioms riedulininkėms tai bus naujas iššūkis, nes jos pirmą kartą startuos tokio aukšto lygio tarptautinėse varžybose. Vis tik nemanome, kad jaunimo integracija į komandą mums gali tapti kliūtimi kovoti dėl aukštų pozicijų, kadangi turime ir patyrusių žaidėjų, kurios jau ne sykį yra ragavusios Europos varžybų duonos. Tikimės, kad jaunimas suteiks energijos, o patyrusios žaidėjos labai reikalingos ramybės ir šaltumo“, – tęsė V. Vaičeliūnas.

Paprašytas įvardinti šio turnyro favoritus treneris ilgai nedvejojo ir išskyrė dvi ekipas, tačiau nenuvertino ir savo komandos galimybių kovoti dėl apdovanojimų.

Dėl aukščiausių vietų kovos Rusijos ir Belgijos klubai. Šios dvi komandos yra varžybų favoritės, tačiau ir mes esame pajėgūs kovoti dėl medalių. Nors kontrolinių rungtynių trūko, o ir vietiniame čempionate rimtų varžybų buvo mažai, manau, kad esame ta komanda, kuri savo sirgalių akivaizdoje gali maloniai nustebinti“, – optimizmo neslėpė ilgametis „Gintros-Strektės-Universiteto“ treneris.

Klubo direktorė J. Gaidamavičienė kvietė šiauliečius ir miesto svečius burtis į draugų kompanijas ir birželio 2 – 5 dienomis atvykti į Šiaulių žolės riedulio stadioną palaikyti mūsiškių riedulininkių.

Noriu pabrėžti, kad tarptautiniai turnyrai Šiauliuose yra organizuojami  ne man, ne treneriui ir ne žaidėjoms, o žiūrovams ir šios sporto šakos vystymui mūsų mieste, todėl labai laukiame pilnų tribūnų žiūrovų, kurie aukščiausio lygio žolės riedulio varžybomis visomis turnyro dienomis galės mėgautis nemokamai“, – ragindama miestiečius savaitgalį atvykti palaikyti Lietuvos čempionių sakė direktores pareigas jau ne vienerius metus klube einanti J. Gaidamavičienė.

Be abejonės, pasinaudodama proga noriu padėkoti visiems mūsų komandos rėmėjams. Ypatingai didelį ačiū tariame Strektės“ direktoriui Alfonsui Gailiui, Šiaulių miesto savivaldybei, Šiaulių universitetui, įmonei Vilmers“ ir kitiems, kurie kaip galėdami prisideda prie mūsų komandos gerbūvio. Be jūsų nebūtų mūsų“, – užbaigdama savo pasisakymą emocingai ištarė direktorė.

Gintros-Strektės-Universiteto“ senbuvė D. Kuklienė spindėjo gera nuotaika, o ant jos kelių nerimastingai sukiojosi jaunoji moters atžala.

Esame susikaupusios, prieš artėjančias varžybas svarbiausia išlaikyti koncentraciją, tinkamai nusiteikti. Kaip ir minėjo treneris esame dešimt senbuvių ir aštuonios jaunos žaidėjos, kurios papildė mūsų gretas. Džiaugiamės, kad sulaukėme tokio pozityvaus, energingo jaunimo, kuris ir mums suteikia papildomos energijos, jaunatviško maksimalizmo. Teigiamas rezultatas mūsų komandai būtų medaliai. Manau, kad jeigu sėkmė bus mūsų pusėje, esame pajėgios Šiauliams, sirgaliams ir sau iškovoti apdovanojimus“, – ryžto neslėpė Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo kapitono Manto Kuklio žmona D. Kuklienė.

Sekti turnyrinę situaciją ir rezultatus gyvai“ viso turnyro metu galėsite Gintros-Strektės-Universiteto“ oficialioje Facebook“ paskyroje arba EHF svetainėje spausdami ČIA

Gintra-Strektė-Universitetas“ tvarkaraštis:

Birželio 2 d. 16:45 val. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ (LTU) – „Parc HC Auderghem“ (BEL)

Birželio 3 d. 16:45 val. „Swansea City LHC“ (WAL) – Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ (LTU)

Birželio 5 d. nuo 12:00 val.  finalinės varžybos.

Visų varžybų tvarkaraštis:

 

 

 

 

7.5

user

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website