| Be kategorijos | Naujienos | „Gintros-Strektės-Universiteto“ „Visų Žvaigždžių“ mače spindėjo komandų vartininkai

Be kategorijosNaujienos

„Gintros-Strektės-Universiteto“ „Visų Žvaigždžių“ mače spindėjo komandų vartininkai

Kovo 3 -ios rytąŠiaulių sporto mokykloje „Saulė“ minint 25 -erių metų Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ moterų žolės riedulio klubo jubiliejų buvo sužaistas „Visų žvaigždžių“ mačas, kuriame netrūko ne tik geros nuotaikos ir puikių sportinių emocijų, bet ir intrigos. Į dvi komandas pasidalinę buvę ilgamečiai žaidėjai, aistruoliai, treneriai ir iki dabar komandos garbę ginančios riedulininkės susigrūmė aikštėje, o […]

Kovo 3 -ios rytąŠiaulių sporto mokykloje „Saulė“ minint 25 -erių metų Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ moterų žolės riedulio klubo jubiliejų buvo sužaistas „Visų žvaigždžių“ mačas, kuriame netrūko ne tik geros nuotaikos ir puikių sportinių emocijų, bet ir intrigos.

Į dvi komandas pasidalinę buvę ilgamečiai žaidėjai, aistruoliai, treneriai ir iki dabar komandos garbę ginančios riedulininkės susigrūmė aikštėje, o komentatorės duoną išbandė viena iš „Gintos-Strektės-Universiteto“ lyderių Jūratė Juodytė.

Šiose rungtynėse vartininkų duoną išmėgino ir publiką puikiu žaidimu stebino abiejų ekipų vartininkai – klubo prezidentas Gintaras Radavičius ir vyriausiasis treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Intriguojantis mačas po labai atkaklios kovos baigėsi taikiai – 3:3.

Dėkojame visiems buvusiems kartu ir padėjusiems šią dieną įamžinti prasmingai.

2.8

user

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website