| Be kategorijos | Naujienos | Spaudos konferencijoje treneris ir žaidėjos įvardino komandos tikslus „Trophy 2017“ varžybose

Be kategorijosNaujienos

Spaudos konferencijoje treneris ir žaidėjos įvardino komandos tikslus „Trophy 2017“ varžybose

Antradienį Šiaulių arenos spaudos konferencijų salėje buvo surengta oficiali Europos moterų riedulio klubų uždarų patalpų „Trophy 2017“ taurės varžybų spaudos konferencija. Joje dalyvavo Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ komandos vyriausiasis treneris Vaidotas Vaičeliūnas, klubo direktorė Joana Gaidamavičienė bei žaidėjos Jūratė Juodytė ir Raminta Žukaitė. Tiek treneris, tiek ir žaidėjos drąsiai tvirtino, jog komandai keliami aukščiausi tikslai, pagrindinis – […]

Antradienį Šiaulių arenos spaudos konferencijų salėje buvo surengta oficiali Europos moterų riedulio klubų uždarų patalpų „Trophy 2017“ taurės varžybų spaudos konferencija.

Joje dalyvavo Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ komandos vyriausiasis treneris Vaidotas Vaičeliūnas, klubo direktorė Joana Gaidamavičienė bei žaidėjos Jūratė Juodytė ir Raminta Žukaitė.

Tiek treneris, tiek ir žaidėjos drąsiai tvirtino, jog komandai keliami aukščiausi tikslai, pagrindinis – pakartoti 2014 -ųjų metų sėkmę ir triumfuoti varžybose, o jeigu to padaryti nepavyktų bent jau užimti antrąją vietą, kuri taip pat nebūtų mažas pasiekimas, kadangi ji suteiktų kelialapį sugrįžti į elitinį divizioną.

Klubo direktorė J. Gaidamavičienė plačiau papasakojo apie varžybų organizacinius klausimus, padėkojo gausiam rėmėjų būriui bei pakvietė visus neabejingus sportui praleisti savaitgalį Šiaulių arenoje palaikant saviškes – „Gintros-Strektė-Universiteto“ riedulininkes.

Primename, kad varžybos startuos jau šį penktadienį, vasario 17 -ąją dieną. Pirmąjį savo susitikimą šiaulietės žais 12:20 val. su „Ards Ladies“ ekipa iš Airijos. Antrasis mūsiškių mačas vyks vakare – 18:20 val., o Lietuvos čempionių varžovėmis bus „Partille SC“ komanda iš Švedijos.

Visą varžybų tvarkaraštį galite matyti čia:

6.2

user

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website