| Be kategorijos | Naujienos | „Trophy“ turnyre Čekijoje „Gintra-Strektė-Universitetas“ iškovojo ketvirtą vietą

Be kategorijosNaujienos

„Trophy“ turnyre Čekijoje „Gintra-Strektė-Universitetas“ iškovojo ketvirtą vietą

Europos moterų uždarų patalpų žolės riedulio čempionate „Trophy“ Prahoje Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ iškovojo 4 -ąją vietą. Paskutiniuose turnyro susitikimuose šiaulietėms pritrūko jėgų ir Fortūnos šypsnio. Deja, buvo nusileista „Dinamo Elektrostal“ komandai iš Rusijos bei „HC Royal Star White“ iš Belgijos. Dėkojame treneriams Vaidotui Vaičeliūnui ir Ntando Majokweni Manyosha, gydytojai Laimutei Šiaudinienei, video operatoriui Ignui Vaičeliūnui, rėmėjams UAB“Strektè“- […]

Europos moterų uždarų patalpų žolės riedulio čempionate „Trophy“ Prahoje Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ iškovojo 4 -ąją vietą.

Paskutiniuose turnyro susitikimuose šiaulietėms pritrūko jėgų ir Fortūnos šypsnio. Deja, buvo nusileista „Dinamo Elektrostal“ komandai iš Rusijos bei „HC Royal Star White“ iš Belgijos.

Dėkojame treneriams Vaidotui Vaičeliūnui ir Ntando Majokweni Manyosha, gydytojai Laimutei Šiaudinienei, video operatoriui Ignui Vaičeliūnui, rėmėjams UAB“Strektè“- Alfonsui Gailiui, individualiai įmonei  „Gintra“ – Gintarui Radavičiui, Šiaulių miesto savivaldybei, sporto mokyklai „Klevas“.

9.5

user

recommended

+Show Comment+

  1. Pliadisfoto

    gegužės 11, 2018 at 9:50

    Kaip idomu!

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website